HEFOP 4.2.1 - "Férőhelybővítés és a konyha technológiai fejlesztése a fogyatékkal élők Nappali otthonában, a Mécses Egyesület Napsugár Gondozási Központjában, Mezőberényben" A pályázat a fogyatékkal élők munkaerő-piaci visszaillesztését célozza azzal, hogy a jelenleg is működő Nappali otthon 20 fős férőhelyét 50 főre növeljük az épület alapterületének bővítésével, a konyha technológiai fejlesztésével. A beruházás 11 új munkahelyet teremt szociális szakemberek számára.

Beruházés

Humánerőforrás- fejlesztési Operatív Program

A program az Európai Unió társfinanszírozásával, a Nemzeti Fejlesztési Terv keretében valósul meg.